O nás - ICEDREAM s.r.o. - krasobruslařský obchod

HLEDAT
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O nás

KONTAKT

Společnost ICEDREAM s.r.o. Náchod byla založena v roce 2012 jako hobby obchůdek, jehož posláním bylo a je poskytnout rodičům malých krasobruslařek nejen správné informace, týkající se výbavy tak nádherného sportu, jakým krasobruslení zajisté je, ale také vysokou kvalitu výrobků a služeb za odpovídající cenu.


Společnost vyvinula a vyrábí vlastní sporotovní oblečení pro krasobruslení pod obchodní značkou ICEDREAM. Nakupujeme vysoce kvalitní italské materiály, které používají i jiní výrobci krasooblečení v Evropě ( SAGESTER a INTERMEZZO).


V současné době dodáváme naše zboží nejen v rámci České republiky, ale exportujeme i na Slovensko, do Německa, Velké Británie a i Turecka.


Společnost ICEDREAM s.r.o. se stala jedničkou na trhu v prodeji krasobruslí kanadské firmy JACKSON ULTIMA (jsme oficiální dealer od roku 2013) a krasobruslí italské značky EDEA (jsme prodejcem od května 2015) a krasobruslí italské značky RISPORT ( jsme oficiální daealer od ledna 2018). Poskytujeme velmi kvalitní poradenství při výběru bruslí a zajišťujeme jak odbornou montáž nožů, tak i jejich profesionální nabroušení a případné opravy.

Za našimi znalostmi stojí personál, který se nejen přes 30 let pohybuje v krasobruslení jak po stránce sportovní, tak i v praxi trenérské a dále přes 30 let ve strojírenství.


Koncem roku 2017 jsme otevřeli dvě nové pobočky - jednu v Karlových Varech a druhou v Praze. Spolupráce byla nastavena i s obchodní zástupkyní pro Severní Moravu.


Naše hodnoty jsou: PROFESIONALITA, TRPĚLIVOST, SPOLEHLIVOST a FÉROVOST


Těšíme se na Vaši návštěvu!


Váš tým ICEDREAM

V roce 2018 již 9ti členný :-) !!! 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky